Krepšelis (0)
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Кomforto zona, kas tai?

 


Itin svarbu išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus.

Juk jie – visam gyvenimui.


O juos nešiojant idealiausiai jaustis kaip be žiedo (čia kaip ir su kvepalais, jei kiti giria, kad skaniai kvepi, o Tu jų neužuodi, vadinasi pataikei – tai Tavo kvapas).


Ką turėtumėte žinoti prieš išsirenkant vestuvinius žiedus?

Pirmiausia ir itin svarbu: vidinė žiedų forma. Jų yra dviejų rūšių, su keliomis variacijomis

• Tiesi (neužapvalinta) E, G
• Su komforto zona, kai vidus išgaubtas A, B, C, D, F, H

 Gali nuskambėti keistai, tačiau, kokią žiedo formą rinktis padiktuos Jūsų pirštų forma. Apžiūrėkite savo pirštus :)


 

Jei Jūsų pirštų forma A – pirštai tiesūs. Krumplis ir narelis vienodos apimties. Puiki forma. Jums tiks visų formų žiedai.
Jei Jūsų pirštų forma B – kūginė forma. Krumplis siauresnis už narelį. Jums tiks žiedai su komforto zona: A, B, C, D, F, H.
Jei Jūsų pirštų forma C – smėlio laikrodžio forma, krumplis platesnis už narelį. Jums tiks žiedai be komforto zonos: E, G.

O koks žiedo plotis?..

Mielieji, čia Jums pasisekė, galite rinktis tokio pločio žiedus, kokių norite. Svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai, juk, kaip jau minėjome, žiedus nešiosite kasdien. Tad itin svarbu jaustis patogiai. O čia žiedų pločių pavyzdžiai:Dalinamės keletu savo gamintų žiedų nuotraukomis, kuriose matosi, tiek vidinė žiedo forma, tiek ir spalva. Kadangi žiedas gali būti ne tik raudono aukso, galima pasitelkti fantaziją, ir rinktis tokią spalvą, kuri Jums patiks labiausiai: balta, raudona, geltona, jei tik pageidausite žiedas gali būti netgi juodos spalvos!
Žinoma, prieš apsiprendžiant, kokius žiedus rinktis, siūlome apsilankyti pas juvelyrus. Jie savo srities profesionalai, todėl tikrai nuoširdžiai patars, kas Jums tiks labiausiai ir kartu priimsite puikų sprendimą, kuriuo džiaugsitės visą gyvenimą.
 

                                                                                                                                          Linkėjimai, JUVELYRA!
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti