Krepšelis (0)
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Idėjos, kaip pasipiršti

 


Sužadėtuvės – itin svarbus žingsnis poros gyvenime.

Norisi, kad tai būtų jauki, intymi ir nepamirštama šventė tiek Jam tiek ir Jai. Jaudulys natūralus ir suprantamas dalykas, kadangi galvoje gali suktis mintys: „Ar ji pasakys TAIP? Kada tam tinkamiausias metas?“ ir pan.

Kad galėtumėte jaustis ramiai ir užtikrintai, siūlome keletą įdomių idėjų, kaip pasipiršti, kad šventė būtų nepamirštama, o Mylimoji sužavėta.

 

1. Sužadėtuvės oro uoste.
Mylimoji gali tikėtis, jog pasipiršite kelionėje, o Jūs visa tai kiek paankstinsite, ir žiedą bei savo širdį pasiūlysite dar prieš pakylant lėktuvui. Nepamirštamos atostogos ir gera nuotaika tikrai garantuota.

 


2. Šiam scenarijui reikės pasiruošti. Siūlome idėją, kaip pasipiršti įdomiai ir įsimintinai. Tau reikės šiek tiek kantrybės, popieriaus, rašiklio ir “slapuko” sugebėjimų. Pradedam! Ant atskirų lapų užrašyk AR TEKĖSI UŽ MANĘS, LAURA/MYLIMOJI? Taigi Tau reikės 5 lapų (Žinoma, gali būti orginalus, ir parašyti, ką tik sugalvosi). Kiekvieną lapą atskirai pabandyk nufotografuoti Mylimajai už nugaros, arba jai miegant. (Svarbu, kad visa tai iki pat sužadėtuvių liktų paslaptyje.) Vėliau nuotraukas išryškink ir padovanok drauge su žiedu. Kas galėtų atsispirti tokiai staigmenai?
 

3. Pakviesk Mylimąją į šokių pamoką ir priklaupk skambant romatiškai dainai. Tai galėtų būti ir pirmoji Jūsų vestuvinio šokio repeticija.

4. Lietuvoje yra daugybė gražių vietų. Surenk pikniką. Pasirūpink užkandžiais, gražiu vaizdu ir pirmyn, sužadėtuvės tikrai bus jaukios ir įsimintinos.

5. Nepamirštama vieta sužadėtuvėms gali tapti ir oro balionas. Jūs kylate, o komanda išbėga su didžiuliu plakatu, kuriame puikuojasi užrašas „AR TEKĖSI UŽ MANĘS?“.

6. Labai romantiškas ir netikėtas pasipiršimas laukia, jei mylimoji paėmusi rytinį laikraštį randa jame žinutę su užrašu „AR TEKĖSI UŽ MANĘS?“.

7. Sužadėtuvių šventė gali vykti ir namuose, pasistenk pagaminti kažką nepamirštamo, o po deserto įteik mylimajai žiedelį.

8. O dabar kai kas netikėto ir neįprasto. Jei nori, bet negali sulaukti sužadėtuvių žiedo iš Mylimojo, pati inicijuok sužadėtuves. Vyrams patinka iniciatyva.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti